1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. W naszej modlitwie i codziennej życzliwości pamiętajmy o Seniorach.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Modlimy się w intencji kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy Św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Prosimy kierowców o ustawienie się przy swoich pojazdach. Ofiary będą przeznaczone na środki transportu na misjach.
  3. Jutro święto św. Jakuba, Apostoła. W tym dniu wspominamy również św. Krzysztofa. Msza św. w intencji kierowców i podróżujących o godz. 18.00. Po Mszy św. błogosławieństwo kierowców, ich pasażerów i pojazdów.
  4. We wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP.
  5. W czwartek wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza.
  6. Piesza Pielgrzymka z Białegostoku do Wilna odbędzie się w dniach 20–25.08. Informacje i zapisy: wilenska.bialystok.pl
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy mogli złożyli ofiary na leczenie chorej