1. Jutro w liturgii będziemy wspominali Męczeństwo Świętego Jana Chrzciciela.

2. W czwartek – 1 września przypada 83. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. W modlitwie pamiętajmy o ofiarach wojny i prośmy o pokój na świecie.

3. W czwartek rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. O Boże błogosławieństwo na trud pracy i nauki w nowym roku szkolnym będziemy prosili w następną niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.30.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania, I piątek - Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. godz. 7.00 i 18.00 oraz I sobota miesiąca - wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Matki Najświętszej po Mszy Świętej o godz. 7.00.

5. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Mszy o godz. 11.30 procesja wokół Kościoła. Zapraszamy Służbę liturgiczną, dzieci do sypania kwiatów, dorosłych do baldachimu i chorągwi. Podczas Mszy Św. zostanie poświęcona nowa chorągiew Straży Honorowej Serca Pana Jezusa.

6. Od czwartku adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 17.00 oprócz niedzieli. W czwartki adoracja również po Mszy Św. wieczornej do godz. 20.00.

7. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 3 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Naszą grupę parafialną poprowadzi ks. Andrzej. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy w kancelarii. Koszt pielgrzymki wynosi 10 zł. Jest możliwość powrotu autokarem.

8. Zostało kilka ostatnich miejsc na pielgrzymkę autokarową Licheń-Kalisz-Niepokalanów. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i u ks. Tomasza, zapisy w kancelarii parafialnej.

9. Zgodnie z decyzją ks. Arcybiskupa od 1.09 rozpocznie pracę w naszej parafii, w charakterze rezydenta ks. Rafał Kosikowski. Serdecznie witamy Ks. Rafała w naszej wspólnocie parafialnej i ogarniamy go modlitwą i życzliwością.

10. Przypominamy, że chrzty w naszej parafii są sprawowane w drugą i czwartą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 13.00, a w trzecią niedzielę o godz. 10.00. Natomiast w miesiącach lipcu i sierpniu o godz. 10 i 11.30.