1. Dziękujemy ks. Dominikowi za wygłoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę podczas 40 godzinnego nabożeństwa eucharystycznego.
  2. Dziękujemy wszystkim wspólnotom modlitewnym za czuwanie podczas adoracji.
  3. Informujemy, iż pielgrzymi udający się w najbliższą sobotę do Lichenia, Kalisza i Niepokalanowa odjeżdżają z parkingu przy kościele o godzinie 7.00.
  4.  Zapraszamy kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę: godzina 10.00: Msza święta, a po niej spotkanie w dolnym kościele.
  5. Zapraszamy chłopców od 2 klasy szkoły podstawowej do ministrantów. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 9.00. Wejście od sali Nazaret. Po Mszy św. ministranci będą rozprowadzać ulotki zapraszające do wspólnoty ministranckiej.
  6. Oaza Dzieci Bożych w soboty o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci od 2 klasy szkoły podstawowej. Wejście od sali Nazaret. Natomiast do starszych grup oazowych zapraszamy młodzież od 6 klasy szkoły podstawowej. Spotkania w piątki po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Zapraszamy mężczyzn z naszej parafii do asysty św. Józefa, która posługuje podczas Mszy św. o godz. 8.30. Spotkanie organizacyjne za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 8.30.
  8. Kółko Żywego Różańca Dzieci i ich rodziców za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszamy nowe osoby. Wejście od sali Nazaret.
  9. I Komunia św. w przyszłym roku odbędzie się 14 maja. Pierwsze spotkanie dzieci i rodziców w II niedzielę października po Mszy św. o godz. 11.30 w dolnym kościele..
  10. Zachęcamy do lektury nowego numeru "Dróg Miłosierdzia".
  11. Zamówiona Msza Św. 13 września o godz. 8.30 zostanie odprawiona w tym dniu o godz. 18.00.