• Dziś niedziela adoracyjna. Po Mszy o godz. 11.30 procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  • W środę będziemy wspominać w liturgii św. Siostrę Faustynę Kowalską, „Apostołkę Bożego Miłosierdzia”. W I czwartek modlimy się za powołanych i o nowe powołania do życia kapłańskiego i konsekrowanego. W piątek przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. To jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00.
  • Zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym – codziennie o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy w piątki na 17.00, a młodzież i studentów we wtorki o godz. 19.30 do dolnego kościoła.
  • Zakupiliśmy 4 ornaty do naszego kościoła. Dziękujemy Pani Marii za złożoną ofiarę na ten cel.
  • Zapraszamy na spotkania:
    • -  rodziców i ministrantów w najbliższą środę o godz. 19.00 w dolnym kościele.
    • - rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w niedzielę 9 października po Mszy św. o godz. 11.30 w dolnym kościele.
    • - studentów na spotkanie organizacyjne duszpasterstwa akademickiego w niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 w sali Nazaret. Na spotkanie zapraszamy też osoby, które są zaineresowane wyjazdem na przyszłoroczne Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie.
    • - scholę dziecięcą za tydzień w niedzielę o godz. 9.30 w sali Nazaret.
  • W dniach 4 - 6 listopada br. organizowane są w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw, przeżywających trudności lub chcących odświeżyć swoją relację, prowadzone przez diecezjalny ośrodek Spotkań Małżeńskich. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie internetowej www.spotkaniamalzenskie.pl
  • Zapraszamy do lektury nowego numeru "Dróg Miłosierdzia".
    Proponujemy rozmowę z rektorem białostockiego seminarium duchownego, do którego w tym roku zgłosiło się 8 nowych kleryków, na temat powołania kapłańskiego i wyzwań stojących aktualnie przed osobami odpowiedzialnymi za formację seminaryjną.
    Pod koniec października Kościół będzie obchodził Tydzień Misyjny, dlatego do każdego egzemplarza "Dróg Miłosierdzia" dołączona jest książka "Misja ocalania" z opowieściami Księży Werbistów z różnych zakątków świata.
  • Przy wyjściu z Kościoła możemy złożyć dobrowolną ofiarę na caritas parafialną, a w następną niedzielę odbędzie się zbiórka do puszki  na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.