1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 Kółko Żywego Różańca Dzieci. Wejście od sali Nazaret, a po Mszy o godz. 18.00 Krąg biblijny dla studentów i lektorów.
  2. W piątek przypada święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Przyjmujemy wypominki za naszych zmarłych. Nabożeństwo wypominkowe rozpocznie się w czwartek 3 listopada i potrwa do środy 9 listopada (oprócz niedzieli). Codziennie o godz. 17.00
  4. 31 października zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas wieczoru uwielbienia ze świętymi w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych. Będziemy przyzywali wstawiennictwa tych, którzy przykładem swojego życia oświetlają naszą drogę do nieba. Modlitwę rozpoczniemy po Mszy świętej wieczornej.  Zaprasza wspólnota Przyjaciół Oblubieńca.
  5. Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza na Dzień Skupienia Grona Przyjaciół Seminarium, który odbędzie się w sobotę 29 października o godz. 10:00 w budynku Seminarium przy ul. Warszawskiej 46.