1. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą i ofiarą wspieramy Kościół na dotkniętej wojną Ukrainie. Po każdej Mszy św. możemy złożyć do puszek dobrowolne ofiary na ten cel.
  2. Dziś po Mszy Św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  3. W środę przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Zachęcamy do indywidualnego pielgrzymowania do Jej Sanktuarium w Białostockiej Katedrze, a także do udziału w głównych uroczystościach o godz. 18.00.
  4. W następną niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę o godz. 10.00, a po Mszy na spotkanie formacyjne do dolnego kościoła.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 Kółko Żywego Różańca Dzieci. Wejście od sali Nazaret.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć za dobrowolną ofiarę kalendarz na nowy rok, przygotowany przez alumnów naszego Seminarium Duchownego. Kalendarze są wyłożone na stoliku za ławkami.
  7. W sobotę 3 grudnia organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Torunia na obchody 31 rocznicy powstania Radia Maryja. Szczegółowe informacje i zapisy u Pani Ireny z Biura Radia Maryja.