1. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy studentów i lektorów na Krąg Biblijny.
  2. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Święte ku czci Matki Bożej („Roraty”) we środy i soboty o godz. 7.00. W soboty zapraszamy też dzieci. Natomiast studentów i młodzież zapraszamy na Roraty we wtorki o godz. 6.30 do dolnego kościoła.
  3. W środę obchodzić będziemy święto św. Andrzeja. Jest to dzień imienin ks. Andrzeja. Dziękując za Jego posługę pamiętajmy o Solenizancie w naszych modlitwach.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. Opłatki na stół wigilijny można nabyć w zakrystii po każdej Mszy Świętej. Natomiast Świece Caritas będzie można nabyć od następnej niedzieli. Świeca duża 25 zł, mała 15 zł.
  6. Adwentowe rekolekcje parafialne rozpoczną się w 3 niedzielę 11 grudnia. Poprowadzi je ks. Karol Godlewski.
  7. Wychodząc z kościoła możemy dziś wesprzeć dobrowolnymi ofiarami do puszki Dzieło Radia Maryja.
  8. Zachęcamy do lektury czasopisma „Drogi Miłosierdzia”, które jest wyłożone na stoliku za ławkami. W najnowszym numerze jest ciekawy artykuł o zmarłym niedawno ks. Wacławie Kuleszy – wieloletnim kapelanie szpitala klinicznego.
  9. Do piątku do godz. 9.00 można przynieść zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny i złożyć przy wejściu na plac kościelny od Strony Szkoły Społecznej. Włączając się w tę akcję wspieramy Polskich Misjonarzy.
  10. Adwentowy Dzień Skupienia księży opiekunów, zelatorów i członków Żywego Różańca z wszystkich parafii odbędzie się w sobotę 10 grudnia.
    Rozpoczęcie o godz. 10.00 w budynku Kina Ton.