1. Dziś zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę o godz. 10.00, a po Mszy na spotkanie formacyjne do dolnego kościoła. Natomiast po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci na kółko Żywego Różańca, zaś po Mszy św. o godz. 18.00 lektorów i studentów na krąg biblijny.
  2. Młodzież oazowa i ministranci z naszej parafii rozprowadzają dziś wykonane przez siebie ozdoby świąteczne i sianko na stół wigilijny.
  3. Jutro Ks. Proboszcz obchodzi imieniny. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.
  4. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca, działająca i formująca się przy naszej Parafii, będzie obchodziła jutro 7. rocznicę powstania. Dlatego chciałaby oddać chwałę Bogu i okazać wdzięczność wszystkim ludziom, którzy na przestrzeni lat byli z nią związani lub sympatyzowali. Zapraszamy wszystkich w poniedziałek na wieczór uwielbienia po Mszy świętej wieczornej. A dzisiaj, jak to w naszej tradycji przy okazji świętowania jubileuszu, Przyjaciele chcieliby wszystkich obecnych w kościele poczęstować przy wyjściu czymś słodkim.
  5. Przed Świętami będziemy spowiadali od poniedziałku do piątku włącznie na porannej Mszy Św. oraz wieczorem od godz. 17.30.
  6. W czwartek nie będzie adoracji o godz. 20.00.
  7. W sobotę 24 grudnia – Wigilia Bożego Narodzenia, jest tradycyjnie dniem postnym. Zachęcamy do religijnego obchodu wspólnej wieczerzy poprzedzonej modlitwą, odczytaniem Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa, łamaniem się opłatkiem oraz śpiewem kolęd. Tego dnia nie będzie Mszy o godz. 18.00. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwach O Pani Ewie, Organistce z okazji imienin. Pasterka o godz. 24.00. Taca zbierana w czasie Pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia. Pół godziny przed Pasterką chór parafialny i Pani Organistka zapraszają na wspólne śpiewanie kolęd.
  8. W następną niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego, którą celebrujemy przez osiem dni. W I dzień Świąt nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00.
  9. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana. Porządek Mszy św. niedzielny. Taca przeznaczona na uczelnie katolickie.
  10. Wizytę duszpasterską (kolędę) w naszej parafii rozpoczniemy 2 stycznia. Przygotowujemy, podobnie jak w ubiegłym roku folder kolędowy ze szczegółowym harmonogramem kolędy. Informacja o kolędzie będzie również zamieszczona na stronie parafialnej i podawana w niedzielę w ogłoszeniach. Osoby, które w ostatnich dwóch latach zmieniły adres zamieszkania lub przybyły do naszej parafii i chcą przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie do kancelarii lub telefonicznie czy mailowo.
  11. Opłatki i świece Caritas można nabyć w zakrystii po każdej Mszy Świętej do piątku włącznie.
  12.  Caritas Archidiecezji Białostockiej zaprasza osoby samotne i potrzebujące na Wigilię, która odbędzie się 24.12.2022 r. o godz. 14.00 w Szkołach Katolickich przy ul. Kościelnej.