1. Dziś święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Podziękujmy Bogu za łaskę chrztu świętego, rodzicom zaś i chrzestnym za przekazanie nam wiary. Ozdoby świąteczne i żłóbek pozostają w kościele do 2 lutego.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  3. Bóg zapłać! za życzliwe przyjęcie kapłanów podczas kolędy. W tym tygodniu wizyta duszpasterska będzie przebiegać wg następującego porządku:
  4. Poniedziałek

9.01

Bema 87, 89 A

10.01

Bema 89 B, 89  C

11.01.

Bema 91, 93

12.01

Bema 95, 97

13.01

Bema 99, 100 A

14.01

Kawaleryjska 3,9; Domy: ul. Bema, Bydgoska, Kopernika, Pińska, Gnieźnieńska, Kanonierska, Depowa oraz zgłoszone nowe mieszkania w blokach przy ul. Depowej.

5. Osoby, które nie mogą przyjąć księdza po kolędzie w wyznaczonym terminie, a chciałyby to uczynić, prosimy o informację w kancelarii lub mailowo.
  6. Na czas kolędy adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele będzie tylko w czwartki po Mszy wieczornej do godz. 20.00.
  7. Zapraszamy wszystkie grupy parafialne na spotkanie opłatkowe 14 stycznia w sobotę o godz. 18.00 Msza Święta, a po Mszy przejdziemy do dolnego kościoła.
  8. W następną niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę o godz. 10.00, a po Mszy na spotkanie formacyjne do dolnego kościoła.