1. W czwartek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Jest to dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za osoby konsekrowane, zwłaszcza za Siostry posługujące w naszej parafii życząc Bożego błogosławieństwa. Msze Święte w tym dniu w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 16.30 i 18.00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy Św. Taca zbierana w tym dniu będzie przeznaczona na zakony klauzurowe. Gromnice można nabyć za dobrowolną ofiarę dziś i w dniu święta wychodząc z kościoła. Dziękujemy Pani Ewie i Panu Wojciechowi za pomoc w rozprowadzaniu świec.
  2. W czwartek pożegnanie żłóbka. Nie będzie w tym dniu adoracji po Mszy wieczornej.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. W piątek 3 lutego wspomnienie Św. Błażeja. Będziemy prosili za wstawiennictwem Świętego o uwolnienie od chorób gardła.
  5. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie w minionym tygodniu kapłanów podczas kolędy. Prosimy o większą czujność w blokach w dniu kolędy, sprawdzenie czy działa domofon, aby kapłan mógł dotrzeć do wszystkich oczekujących na kolędę. Osoby nowe prosimy o kontakt w kancelarii lub mailowo celem zapisania się do parafii. W tym tygodniu wizyta duszpasterska będzie przebiegać wg następującego porządku:

Wiejska 68, 68  A, 70, 72

31.01.

Wiejska 74, 74  A, 76, 78, Świerkowa 24

1.02.

4.02.

Kręta 2, 6, 8, 8/1, 10

Domy: Gołębia, Krucza, Strzelecka, Wspólna, Kręta

6. Zapraszamy serdecznie na spotkanie z dr. Jackiem Pulikowskim w niedzielę 12 lutego po Mszy św. o godz. 18.00. Pan Jacek to mąż, ojciec trójki dzieci, inżynier i wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca w Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym w Poznaniu. Jest autorem ogromnej liczby książek na tematy związane z małżeństwem, rodziną i relacjami mężczyzny i kobiety. Potrafi przekazać swą wiedzę w bardzo przystępny i humorystyczny sposób. Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do małżonków, rodziców, osób przygotowujących się do zawarcia małżeństwa i wszystkich chętnych.