1.Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Natomiast

2. Po Mszy wieczornej zapraszamy serdecznie do górnego kościoła na spotkanie z dr. Jackiem Pulikowskim. Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do małżonków, rodziców, osób przygotowujących się do zawarcia małżeństwa, a także do wszystkich chętnych.

3. Przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Zebrane środki dotrą do potrzebujących za pośrednictwem Caritas naszej archidiecezji.

4. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie w minionym tygodniu kapłanów podczas kolędy. W tym tygodniu wizyta duszpasterska będzie przebiegać wg następującego porządku:

13.02.

Zachodnia 7, 9, 11, 13, 13 A

14.02.

Zachodnia 13  B, 13 C, Żeromskiego 1 B, 3 B, 5

15.02.

Żeromskiego 7, 7 A, 7 B, Kisiela 5, 5 A, B, C, 10, 12, 15, 17

16.02.

Żeromskiego 1  A, 1 C, Zwierzyniecka 4, Pogodna 65

W sobotę 18 lutego od godz. 10.00 odwiedzimy Parafian, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a zgłosili chęć przyjęcia później.

5. Zachęcamy o przekazanie 1,5% podatku na Fundację „Nasza Przyszłość”. PIT można zostawić w zakrystii lub w kancelarii albo przekazać Pani Irenie z biura Radio Maryja.

6. Za tydzień zapraszamy na godzinę 10:00 na Mszę świętą młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej spotkanie w dolnym kościele, po Mszy św. o godz. 11.30 Kółko Żywego Różańca Dzieci.

7. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru "Dróg Miłosierdzia".