1. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy studentów i lektorów na krąg biblijny.
  2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa:
    - Gorzkie Żale w soboty o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 8.30.
    - Droga krzyżowa: w piątki o godz. 17.30 dla dzieci, dla dorosłych po Mszy wieczornej, natomiast dla młodzieży i studentów o godz. 19.30.
    Z racji na nabożeństwo Drogi krzyżowej nie będzie w piątki adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. Ksiądz Arcybiskup skierował do naszej parafii ks. diakona Macieja Radziszewskiego na trzymiesięczną praktykę przed święceniami. Prosimy o modlitwę w intencji diakona, który od jutra będzie posługiwał w naszej wspólnocie.
  4. W najbliższą środę przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Ofiarę ich życia polecajmy Bogu. W sobotę czcimy św. Kazimierza, królewicza, patrona naszej Prowincji Kościelnej.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  6. W środę o godz. 18.45 rozpocznie się kolejna edycja Alpha. Są to spotkania ewangelizacyjne dla osób pełnoletnich. Więcej informacji na ten temat możemy odnaleźć na plakatach i ulotkach oraz na stronie parafialnej.
  7. Przyszła niedziela Wielkiego Postu w całym Kościele jest obchodzona jako Niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Ich wysiłki będziemy mogli wesprzeć ofiarami złożonymi do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes”.
  8. Caritas Archidiecezji Białostockiej zachęca do udziału w akcji Jałmużna Wielkopostna „Czas Miłosierdzia”, której celem jest pomoc seniorom. Skarbonki są wyłożone na stoliku za ławkami.
  9. Parafia w Wasilkowie organizuje jednodniową pielgrzymkę autokarem do Wilna. W przedsionku kościoła na plakacie są podane szczegóły wyjazdu.