1. Dziś dzień imienin ks. Arcybiskupa Józefa Guzdka, Metropolity Białostockiego. Pamiętajmy w modlitwach o Dostojnym Solenizancie.
  2. Zapraszamy dziś na Mszę Św. o godz. 10 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, a po Mszy świętej na spotkanie formacyjne do dolnego kościoła.
  3. Po Mszy Św. o godz. 11.30 zapraszamy na Kółko Żywego Różańca Dzieci.
  4. Jutro przypada Uroczystość św. Józefa. Powierzajmy temu Wielkiemu Patronowi cały Kościół, wszystkie rodziny.
  5. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to też Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.  W tym dniu osoby, które pragną podjąć się zadania modlitwy w intencji zagrożonego życia dziecka poczętego, będą mogły rozpocząć swoją dziewięciomiesięczną nowennę. Zainteresowani mogą zabrać specjalnie przygotowaną ulotkę, zawierającą potrzebne informacje i teksty do złożenia przyrzeczeń duchowej adopcji.
  6. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych rozpoczniemy w następną niedzielę. Poprowadzi je ks. Ireneusz Korziński.
  7. W ubiegłą niedzielę zbierane były ofiary na dokończenie budowy kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w Archikatedrze Białostockiej. Dziękujemy Wszystkim Ofiarodawcom za wsparcie. Nasz duchowy i materialny udział jest znaczącą „cegiełką” w tym pięknym diecezjalnym dziele.
  8. W przyszłą niedzielę Duszpasterstwo Akademickie po każdej Mszy św. przeprowadzi kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych, m.in. ozdobnych koszyczków czy szydełkowanych stroików. Dochód uzyskany z tego kiermaszu zostanie przeznaczony na wsparcie wyjazdu młodzieży wybierającej się na spotkanie z Ojcem Świętem podczas tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie. Dziękujemy za wsparcie!
  9. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na comiesięczne spotkanie modlitewne w intencji narzeczonych, małżeństw i rodzin naszej Archidiecezji. Odbędzie się ono we środę 22 marca w kaplicy pw. Św. Józefa przy ul. Orzeszkowej o godz. 18:00
  10. W dniach 21 - 23 kwietnia organizowane są w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw przeżywających trudności lub chcących odświeżyć swoją relację. Szczegóły na stronie internetowej www.spotkaniamalzenskie.pl