1. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Uczyńmy wszystko, co możliwe, abyśmy mogli uczestniczyć we wszystkich dniach rekolekcji. Pamiętajmy, że pełne uczestnictwo w rekolekcjach, spowiedź, Komunia Święta, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu i modlitwa w intencjach Ojca Świętego pozwalają nam uzyskać odpust zupełny. Wykorzystajmy szansę, jaką daje nam Kościół. Msze Święte z nauką rekolekcyjną dziś wg niedzielnego porządku. Natomiast w poniedziałek i wtorek Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 16.30 i 18.00. Korzystajmy w tych dniach z sakramentu pokuty. W poniedziałek i wtorek kancelaria będzie nieczynna. W sprawach pilnych można zgłaszać się po Mszy Świętej.
  2. Dzisiaj Duszpasterstwo Akademickie po każdej Mszy św. przeprowadza kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych, m.in. ozdobnych koszyczków czy szydełkowanych stroików. Dochód uzyskany z tego kiermaszu zostanie przeznaczony na wsparcie wyjazdu młodzieży wybierającej się na spotkanie z Ojcem Świętem podczas tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie. Dziękujemy za wsparcie!
  3. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza jutro po Mszy świętej o godzinie 18.00 na przedstawienie - pantomimę w wykonaniu grupy ewangelizacyjnej z Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe, którzy specjalnie do nas przybędą oraz członków naszej Wspólnoty. Zachęcamy do obejrzenia.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palm podczas każdej Mszy Św. Ministranci będą rozprowadzać palmy za dobrowolną ofiarę na fundusz młodzieży posługującej w naszej parafii.
  5. Również w następną niedzielę będzie można nabyć świece Caritas na stół wielkanocny. Cena dużej świecy wynosi 15 zł, a małej 10 zł.
  6. Miejska Droga Krzyżowa pod przewodnictwem Arcybiskupa Józefa Guzdka, Metropolity Białostockiego odbędzie się w piątek (31.03),
    Rozpoczęcie o godz. 19.00 przed Archikatedrą. Zapraszamy do uczestnictwa.