1. Składamy serdeczne życzenia Wszystkim Parafianom i Gościom. Niech Zmartwychwstały Pan umocni Waszą wiarę, przyniesie pokój i nadzieję, niech króluje w Waszym życiu!
  2. Dziękujemy za tak liczny udział podczas Triduum Paschalnego i Mszy rezurekcyjnej. Dziękujemy Wszystkim, którzy przygotowali i przyczynili się do pięknych celebracji  w tych dniach:
    - Kapłanom, a zwłaszcza Ks. Andrzejowi, który wraz z młodzieżą, Siostrą Małgorzatą i Panem Wojciechem przygotowali tegoroczną Ciemnicę i Grób Pański,  Ks. Alfredowi za przewodniczenie procesji rezurekcyjnej, Diakonowi i klerykowi Kacprowi,
    - Siostrze Małgorzacie za piękne przygotowanie kwiatów w naszej świątyni,
    - Wszystkim Ministrantom za piękną służbę przy ołtarzu,
    - Wszystkim, którzy przez śpiew pomagali nam przeżyć duchowo liturgię: Pani Ewie - Organistce, Chórowi i Panu Kamilowi - Dyrygentowi, Panu Janowi Krawczeniukowi, scholom akademickim,
    - Wspólnotom modlitewnym za nocne czuwanie przy Grobie Pańskim,
    - Siostrze Wirgilii dzieciom z procesji oraz Paniom i Panom, którzy z takim poświęceniem zawsze ochoczo noszą chorągwie, feretron oraz baldachim.
  3. Dziś jeszcze Msze Święte o godz. 10.00, 11.30, 13.00. Nie będzie Mszy o godz. 8.30 i 18.00. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. W drugim dniu Świąt zbierana taca będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.
  4. W tradycji Kościoła wielkie święta obchodzi się przez Oktawę – osiem dni. Zapraszamy do uczestnictwa w wielkanocnych Mszach św. do przyszłej niedzieli włącznie. Z tej okazji w najbliższy piątek nie obowiązuje powstrzymanie się od pokarmów mięsnych. Świętowanie Wielkiej Nocy zakończymy w przyszłą niedzielę Świętem Miłosierdzia Bożego do którego przygotowujemy się przez Nowennę.
  5. Za tydzień zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę Świętą o godz. 10, a po Mszy na spotkanie do dolnego kościoła.
  6. Również za tydzień spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej: Msza święta o godzinie 11:30, po niej spotkanie w dolnym kościele.
  7. Dominikańska Szkoła Wiary zaprasza na wykład otwarty "Mit, który stał się faktem", który wygłosi ojciec Gaweł Włodarczyk, dominikanin z Warszawy. Zapraszamy w sobotę 15 kwietnia o godz. 9:00 do sali Duszpasterstwa Akademickiego w budynku tuż za archikatedrą białostocką.