1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Doświadczając miłosierdzia Bożego, mamy być miłosierni dla naszych sióstr i braci. Przy wyjściu z kościoła ofiarami do puszek możemy wesprzeć dzieła prowadzone przez Archidiecezjalną CARITAS.
  2. Dziś zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę Świętą o godz. 10, a po Mszy na spotkanie do dolnego kościoła. Natomiast po Mszy o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  3. O godz. 13.30 na rogu ul. Żeromskiego i Pogodnej będzie można dołączyć do Pieszej Pielgrzymki do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Józefa Guzdka w Sanktuarium o godz. 15.00.
  4. Zpraszamy na wieczór patriotyczny, który odbędzie się w białostockim Kinie Ton w dniach 22 i 23 kwietnia o g. 19:00. W programie: wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych oraz sztuka teatralna pt. "Polska - nasza kochana Ojczyzna". Wstęp wolny"
  5. Skarbonki wielkopostne możemy składać Przy Ołtarzu Miłosierdzia Bożego.
  6. Zachęcamy do lektury czasopisma „Drogi Miłosierdzia”.