1. Dziś dzieci przystąpią do I Komunii Św. podczas Mszy Św. o godz. 10.00 i 12.00. Naszą modlitwą i życzliwością otoczmy dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Jezusa do swego serca. Niech zawsze trwają w żywej relacji z Bogiem. Módlmy się także za ich rodziców i opiekunów, żeby pomagali swoim dzieciom dając autentyczne świadectwo wiary.
  2. Msze Święte będą dziś także w dolnym kościele o godz. 10.00, 11.30 i 13.00.
  3. Schola Adoremus ze współudziałem scholi Nazaret serdecznie zaprasza dziś na koncert pieśni wielkanocnych po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  4. Diakon Maciej, który posługuje w naszej parafii obchodzi dziś imieniny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach wypraszając potrzebne łaski w przygotowaniu do święceń i posługi kapłańskiej.
  5. We wtorek – 16 maja święto św. Andrzeja Boboli.
  6. Z związku z białym tygodniem w najbliższy czwartek nie będzie adoracji po Mszy św. wieczornej.
  7. Kandydatów do ministrantów zapraszamy w sobotę o godz. 9.00. Wejście od sali Nazaret.
  8. Dziękujemy rodzicom i opiekunom dzieci, które przystąpiły do I Komunii świętej za pomoc w przygotowaniu kościoła oraz za dar ołtarza, dzięki któremu parafia otrzymała nowy ornat oraz  sprzęty liturgiczne do procesji eucharystycznej.
  9. W najbliższy piątek zapraszamy tegorocznych kandydatów do sakramentu bierzmowania na godzinę 19.00 na kolejną próbę w górnym kościele.
  10.  Jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniach 8-9.07. Zapisy do końca maja u Pani Ireny z Biura Radia Maryja. Można się również zapisać u Pani Ireny na wyjazd na Intronizację Matki Bożej Łaskawej w Bartoszycach. Wyjazd jest planowany na 20 maja.
  11. Piesza Pielgrzymka Kobiet do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie odbędzie się w sobotę 20 maja. Wyjście pielgrzymki spod białostockiej Archikatedry o godz. 14.00. Pielgrzymowanie zakończy Msza św. sprawowana o godz. 18.00.
  12. Spotkanie modlitewno-formacyjne, księży moderatorów, zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej odbędzie się w sobotę, 20 maja w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Białymstoku. Rozpoczęcie o godz. 10.00.