1. Dzisiaj po Mszy świętej wieczornej i po nabożeństwie majowym Duszpasterstwo Akademickie, Schola Akademicka Nazaret oraz Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zapraszają serdecznie na wielkanocne nabożeństwo Drogi Światła. Jest to nabożeństwo odpowiadające wielkopostnej Drodze Krzyżowej, przeznaczone do sprawowania w okresie wielkanocnym. Prosimy, aby wziąć ze sobą świece.
  2. W środę będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
  3. W czwartek ks. Tomasz wraz z kapłanami Jubilatami odprawi Mszę Świętą dziękczynną o godz. 18.00 w 5 rocznicę przyjęcia sakramentu kapłaństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Jubilatów.
  4. W piątek przypada Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg przywołał już do siebie.
  5.  W sobotę będziemy przeżywali Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na uroczystą liturgię, sprawowaną w odnowionej formie o godzinie 18:00. Po liturgii i po nabożeństwie majowym Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza na modlitwę uwielbienia, w której będziemy przyzywali Ducha Świętego.
  6.  Także w sobotę chętne osoby zapraszamy na godzinę 20:00 do pomocy w sprzątaniu kościoła i przygotowaniu go na odpust parafialny i bierzmowanie młodzieży z naszej Parafii.
  7. Spotkanie kandydatów do ministrantów w sobotę o godz. 9.00.
  8. Diakon Maciej, który posługuje w naszej parafii przyjmie w sobotę święcenia kapłańskie w Archikatedrze o godz. 11. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 10:00 uczniów klas 8 szkół podstawowych naszej Parafii oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć roczne przygotowanie do sakramentu bierzmowania wraz z uzupełnionymi deklaracjami kandydata oraz świadectwami od katechetów. Złożenie tych dokumentów podczas tej Eucharystii będzie uroczystym rozpoczęciem rocznego przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  10. Rocznica I Komunii św. dzieci, które rok temu przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa do swego serca za tydzień podczas Mszy św. o godz. 11.30.
  11.  Również w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 Kółko Żywego Różańca Dzieci. Wejście od sali Nazaret, a po Mszy św. o godz. 18.00 krąg biblijny dla studentów i lektorów.
  12. Katolickie Przedszkole Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny mieszczące się przy ulicy Zielnej 16 serdecznie zaprasza do wsparcia kiermaszu wypieków przygotowanych przez rodziców i personel przedszkola, który odbędzie się po każdej Mszy Świętej w następną niedzielę przy naszym kościele. Zebrane środki przeznaczone zostaną na pilne remonty w przedszkolu. Proszący o wsparcie serca składają serdeczne „Bóg zapłać” za każde wsparcie.