1. Dziś zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 10:00 uczniów klas 8 szkół podstawowych naszej Parafii oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć roczne przygotowanie do sakramentu bierzmowania wraz z uzupełnionymi deklaracjami kandydata oraz świadectwami od katechetów. Złożenie tych dokumentów podczas tej Eucharystii będzie uroczystym rozpoczęciem rocznego przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  2. Po Mszy św. o godz. 11.30 Kółko Żywego Różańca Dzieci. Wejście od sali Nazaret, a po Mszy św. o godz. 18.00 krąg biblijny dla studentów i lektorów.
  3. Katolickie Przedszkole Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny mieszczące się przy ulicy Zielnej serdecznie zaprasza dziś do wsparcia kiermaszu wypieków przygotowanych przez rodziców i personel przedszkola. Zebrane środki przeznaczone zostaną na pilne remonty w przedszkolu. Organizatorzy dziękują za każde wsparcie.
  4. Jutro przypada Święto NMP, Matki Kościoła. Jest to odpust w naszej parafii. Zapraszamy Wszystkich Parafian i Gości na tę Uroczystość. Msze Święte z nauką będą odprawiane o godz. 7, 8.30, 16.30 i 18.00. Homilie będzie głosił ks. Wojciech Demianiuk. O godz. 18.00 ks. Arcybiskup Józef Guzdek będzie przewodniczył uroczystej Eucharystii i udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
  5. Jutro (w poniedziałek) nabożeństwo majowe po Mszy Św. po godz. 8.30.
  6. Dziękujemy Rodzicom kandydatów do bierzmowania, Panu Wojciechowi oraz Siostrze za przygotowanie kościoła na uroczystości.
  7. We wtorek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej, w środę święto Nawiedzenia NMP, w czwartek – 1 czerwca święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Jest to również Dzień Dziecka.
  8. Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa będzie sprawowane przez cały czerwiec po Mszy Świętej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy, aby poprzez litanijne wezwania przepraszać Boga za nasze grzechy i niewierności.
  9. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca.
  10. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzili uroczystość Najświętszej Trójcy. Warto przypomnieć, że kończy ona czas wielkanocnej Komunii Świętej. Będzie to niedziela adoracyjna. Po Mszy o godz. 11.30 będzie procesja eucharystyczna.
  11. Ks. Arcybiskup wyświęcił wczoraj trzech nowych kapłanów, w tym diakona Macieja, który posługiwał w naszej parafii. Ksiądz Maciej odprawi Mszę Świętą dziękczynną i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa w najbliższą niedzielę o godz. 13.00.