1. W czwartek przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – dwóch wielkich filarów Kościoła. Ich wstawiennictwu będziemy polecali wszystkich wierzących, pasterzy Chrystusowej Owczarni, a przede wszystkim Papieża Franciszka – Piotra naszych czasów. W naszym kościele Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00. Złożone tego dnia ofiary przeznaczone zostaną na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, kiedy szczególnie czcimy Niepokalane Serce Matki Najświętszej i powierzamy Jej matczynej opiece naszą codzienność.
  3. Spotkanie Rady parafialnej w środę 28 czerwca o godz. 19.00.
  4. W lipcu i sierpniu nie będzie w niedziele Mszy Św. o godz. 13.00.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w lipcu i sierpniu w czwartki o godz. 17.00 i po Mszy Św. wieczornej do godz. 20.00.
  6. Podczas wakacji nie będzie procesji w I niedzielę miesiąca.
  7. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu odbędzie się w sobotę 1 lipca br. Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 8.00 modlitwą w Katedrze białostockiej. Do uczestnictwa w niej zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza rodziny.
  8. W letnie dni przypominamy o odpowiednim stroju do kościoła. Niech wyraża on szacunek do miejsca świętego, a gromadzącym się na Eucharystii pomaga w skupieniu i modlitwie.
  9. W ostatnim czasie wyremontowana została kaplica w domu parafialnym, odnowiliśmy tablicę na grobie ks. Proboszcza Stanisława, namalowany został do kościoła obraz Św. Maksymiliana, ku końcowi zmierzają prace przy grocie i kaplicy Matki Bożej na placu kościelnym. Bóg zapłać za duchowe i materialne wsparcie wszystkich dzieł.
  10. W następną niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary do puszki na Radio Maryja.
  11. Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku podczas urlopów i wakacji.