1. Dziś niedziela adoracyjna. Procesja eucharystyczna wokół kościoła będzie po wakacjach.
  2. W poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła, w sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
  4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy Św. o godz. 13.00.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w lipcu i sierpniu w czwartki o godz. 17.00 i po Mszy Św. wieczornej do godz. 20.00.
  6. Ukazał się kolejny numer „Dróg Miłosierdzia”. Jego główny temat to "Z Bogiem na wakacjach". Znajdziemy w  nim artykuły na temat wartościowego spędzania wolnego czasu; o tym, dlaczego katolik powinien "zabrać Boga ze sobą na wakacje"; podpowiedzi dla rodzin, jak zadbać o relacje podczas urlopu, czy też o tym, jak poprzez piękno przyrody pogłębiać wiarę.
    Jeden z artykułów, wraz ze świadectwem pod tytułem "Może być inne życie", porusza kwestię wolności od alkoholu.
  7. Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę będą przyjmowane od 24 do 29 lipca w godz. 17:00-19:00, w „Piwnicy Akademickiej” przy białostockiej katedrze. Można zapisać się w kancelarii do Grupy Złotej, powierzając własne intencje.
  8. Przed kościołem są dziś zbierane ofiary do puszki na Radio Maryja.