1.  Trwa w naszej parafii 40 godzinne nabożeństwo. Dziękujemy ks. Gawłowi Korzenieckiemu za głoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę. Dziękujemy za pomoc duszpasterską ks. Bogdanowi Skłodowskiemu i ks. Jerzemu Sęczkowi. Dziś adoracja po każdej Mszy Świętej oraz od godz. 14. Zapraszamy Wszystkich Parafian i Gości do adoracji oraz grupy modlitewne, którym dziękujemy za wczorajsze i dzisiejsze czuwanie.
  2. Grupa z naszej parafii pielgrzymowała wczoraj do Sanktuarium Matki Bożej w Krypnie. Dziękujemy wszystkim za udział, świadectwo i modlitwę. Szczególne podziękowania kierujemy do ks. Rafała – przewodnika naszej grupy, służby porządkowej i scholi.
  3. W czwartek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.
  4. W sobotę o godz. 18.00 w Archikatedrze Białostockiej będzie świętowanie rocznic małżeńskich. Podobnie jak w ubiegłych latach prosimy, aby małżonkowie ustawili się na schodach przed Archikatedrą. Podczas Eucharystii odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  5. Piesza Pielgrzymka z Krzyżami do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie odbędzie się w sobotę. Pielgrzymka wyruszy z Archikatedry o godz. 11.00, a zakończy się Mszą Świętą w Świętej Wodzie o godz. 15.00.
  6. Za tydzień, w niedzielę, zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na Mszę świętą o godzinie 10:00, a po niej na spotkanie formacyjne w dolnym kościele.
  7. W niedzielę odbędzie się Podlaski Marsz dla życia połączony z Piknikiem Rodzinnym. Inauguracja o godz. 12.00 Eucharystią w bazylice św. Rocha. Po Mszy św. (ok. godz. 13.00) marsz wyruszy w stronę Archikatedry i zakończy się piknikiem na placu przed Kinem Ton. W programie: koncert scholi Winnica, animacje dla dzieci, nauka pierwszej pomocy. Szczegóły na plakatach, banerach oraz w Internecie.
  8. „Niebieska Msza Święta” – przystosowana do potrzeb osób z autyzmem jest odprawiana w każdy wtorek w Parafii NMP z Guadalupe o godz. 17.
  9. Wychodząc z kościoła ofiarami do puszek możemy wesprzeć  uczelnie katolickie.
  10. Zachęcamy do lektury czasopisma  „Drogi Miłosierdzia”.