1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II cywilizacja życia”. Wzorem lat ubiegłych przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej i niezamożnej młodzieży w ramach fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 10:00 w dolnym kościele spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  3. Za tydzień po Mszy świętej o godz. 11.30 kółko różańcowe dzieci.
  4. W następną niedzielę po Mszy o godzinie 18:00 Krąg Biblijny dla studentów i lektorów w sali Nazaret.
  5. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy w piątki na godz. 17.00, a młodzież i studentów we wtorki o godz.19.30 do dolnego kościoła.
  6. Przyjmujemy wypominki za naszych zmarłych. Kartki na wypominki wyłożone są na stoliku za ławkami.
  7. Zakończyły się  prace konserwacyjne organów w naszym kościele. Dziękujemy Panu Tomaszowi za wszystkie wykonane prace oraz pani Ewie, naszej Organistce za stałą troskę o instrument.
  8. Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas pierwszego andrzejkowego Balu Parafialnego. Odbędzie się on 25 listopada w Hotelu Pod Herbem przy ul. Wiejskiej Jest to okazja do integracji i wspólnej zabawy.  Koszt wynosi 230 zł. od osoby, szczegóły na plakatach, a zapisy u ks. Tomasza.
  9. Informacja dla pielgrzymów zapisanych do Ziemi Świętej: ks. Tomasz jest w kontakcie z Biurem Podróży, wszyscy wiemy jak wygląda obecnie sytuacja w tym świętym miejscu, dlatego zachęcamy przede wszystkim do wytrwałej modlitwy o pokój. Do końca października nie będziemy podejmować żadnych decyzji, o to proszą organizatorzy. Po tym czasie będziemy pilotowali sprawę.
  10. Klub Inteligencji Katolickiej w Białymstoku oraz Opera i Filharmonia Podlaska zapraszają na Oratorium Tu es Petrus Piotra Rubika, poświęcone św. Janowi Pawłowi II. Koncerty odbędą się 19 i 20.10 (czwartek i piątek) o godz. 19.00 przy ul. Odeskiej w Białymstoku.