1. Dziękujemy Wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca za pomoc w sprzątanie kościoła.
  2. Dziś po Mszy świętej o godz. 11.30 kółko różańcowe dzieci, natomiast po Mszy o wieczornej Krąg Biblijny dla studentów i lektorów w sali Nazaret.
  3. W najbliższą środę o godz. 18:45 w naszej parafii odbędzie się kolejne spotkanie nowej edycji kursu Alpha. Są to spotkania ewangelizacyjne dla osób pełnoletnich. Więcej informacji na stronie: alpha.bialystok.pl
  4. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Radę Duszpasterską naszej parafii.
  5. W sobotę przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  6. Przyjmujemy wypominki za naszych zmarłych. Kartki na wypominki wyłożone są na stoliku za ławkami.
  7. W następną niedzielę gościć będziemy przedstawicieli trzeciego zakonu paulistów, którzy zaproponują nam Ewangelie na każdy dzień 2024 r. Można je będzie nabyć po każdej Mszy Świętej w cenie 15 zł. Będą także dostępne egzemplarze z większym drukiem po 30 zł. Niech to będzie zachęta do częstszego sięgania po Ewangelię i życia Słowem Bożym na co dzień.
  8. Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas pierwszego andrzejkowego Balu Parafialnego. Odbędzie się on 25 listopada w Hotelu Pod Herbem przy ul. Wiejskiej Jest to okazja do integracji i wspólnej zabawy.  Koszt wynosi 230 zł. od osoby, szczegóły na plakatach, a zapisy u ks. Tomasza.
  9. Informacja dla pielgrzymów zapisanych do Ziemi Świętej: ks. Tomasz jest w kontakcie z Biurem Podróży, wszyscy wiemy jak wygląda obecnie sytuacja w tym świętym miejscu, dlatego zachęcamy przede wszystkim do wytrwałej modlitwy o pokój. Do końca października nie będziemy podejmować żadnych decyzji, o to proszą organizatorzy. Po tym czasie będziemy pilotowali sprawę.
  10. Kino Ton przy Katedrze zaprasza na wartościowe filmy: „Oblicze Jezusa” - dokument o Całunie Turyńskim i Chuście z Manopello, film „Figurant”
    to opowieść o agencie komunistycznej służby bezpieczeństwa, który przez 20 lat inwigilował Karola Wojtyłę, czy „Historia Jednej Zbrodni”
    opowiada przejmującą historię rodziny Ulmów: Józefa i Wiktorii oraz ich siedmiorga dzieci.