1. Dzisiaj solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Cieszymy się wolnością religijną, możemy swobodnie okazywać naszą wiarę w Boga i przywiązanie do Kościoła. Ale nie możemy zapominać, że są na świecie kraje i narody, gdzie chrześcijaństwo jest prześladowane. Wychodząc z kościoła ofiarami do puszek możemy wspomóc prześladowanych braci i siostry w wierze.
  2. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej po Mszy o godz. 11.30 w dolnym kościele.
  3. Po Mszy świętej o godzinie 18:00 Krąg Biblijny dla studentów.
  4. W piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.
  5. Zapowiadany kalendarz parafialny - niestety przez istotny błąd w druku - będzie można nabyć dopiero w następną niedzielę. Przepraszamy za przesunięcia w czasie, jednak nie są one z naszej winy.
  6. Dominikańska Szkoła Wiary w Białymstoku zaprasza 18 listopada na spotkanie. O godz. 10.00 Msza św. Starej Farze, o godz. 11.00 w sali duszpasterstwa akademickiego „Przystań” za Katedrą wykład otwarty „Wspólnie w drodze. Co to znaczy, że Kościół jest synodalny?”.
  7. Zachęcamy do lektury czasopisma „Drogi Miłosierdzia”.