1. Przy wyjściu z kościoła po każdej Mszy świętej są do dziś do nabycia kalendarze, których tematem przewodnim jest życie codzienne naszej Parafii w roku liturgicznym. Dziękujemy ks. Tomaszowi i młodzieży za przygotowanie kalendarzy. Ofiara za kalendarze jest dobrowolna i jest przeznaczona na fundusz młodzieży angażującej się w naszym Kościele. Za udzielone wsparcie serdecznie Wszystkim dziękujemy.
  2. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca rozprowadza przed kościołem ulotki z zaproszeniem na Kurs Nowego Życia, który odbędzie się  w naszej parafii.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP, w środę wspomnienie Świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki chórzystów, muzyków, organistów, kościelnych zespołów muzycznych. Przez jej wstawiennictwo będziemy polecali Bogu Panią Ewę naszą Organistkę, chór parafialny, scholę dziecięcą i schole akademickie i prowadzących z podziękowaniem za ich posługę w naszej parafii.
  4. Za tydzień podczas Mszy świętej o godzinie 10:00 troje kandydatów, po ukończeniu okresu przygotowania, zostanie włączonych do ministrantów. Przy tej okazji zachęcamy wszystkich do wstępowania w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza i wspólnego formowania się w szkole Eucharystii. Chętnych przyjmujemy od trzeciej klasy Szkoły Podstawowej, więcej informacji na ten temat ks. Tomasza.
  5.  Za tydzień zbiórka do puszek na dzieła Radia Maryja.
  6. W ubiegłym tygodniu zostało zainstalowane nowe nagłośnienie zewnętrzne w naszym kościele. Dziękujemy Panu Jarosławowi i Jego Pracownikom za wykonaną pracę, a Wszystkim za duchowe i materialne wsparcie.
  7. W dniach 1 - 3 grudnia br. organizowane są w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw, przeżywających trudności lub chcących odświeżyć swoją relację, prowadzone przez diecezjalny ośrodek Spotkań Małżeńskich. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie internetowej Ruchu Spotkań Małżeńskich.