1. W czwartek przypada święto św. Andrzeja Apostoła. Jest to dzień imienin ks. Andrzeja. Pamiętajmy o Solenizancie w naszych modlitwach.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o godzinie 17:00.
  3. W następną niedzielę rozpocznie się Adwent, czas naszego przygotowania na przyjście Pana. Temu przygotowaniu będą też służyły parafialne rekolekcje, które rozpoczną się w trzecią niedzielę Adwentu. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Święte ku czci Matki Bożej (Roraty) w środy i soboty o godz. 7.00. W soboty zapraszamy też dzieci. Natomiast studentów i młodzież zapraszamy na Roraty w czwartki o godz. 6.30 do dolnego kościoła.
  4. Od następnej niedzieli w zakrystii po każdej Mszy Świętej będzie można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Złożone ofiary za opłatki będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła. Będą również do nabycia świece Caritas. Cena dużej świecy wynosi 25 zł, a małej 15 zł.
  5. Trwa rejestracja na kurs Nowe Życie, który odbędzie się  w naszej parafii 01 -03. grudnia. Zapisy na stronie rekolekcje.bialystok.pl
  6. Rusza kolejna edycja akcji charytatywnej BOŻONARODZENIOWY GEST MIŁOŚCI. Celem jest obdarowywanie chorych i potrzebujących w białostockich szpitalach, hospicjum i innych placówkach socjalno - medycznych małymi Gestami  Miłości w postaci drobnych, własnoręcznie zrobionych upominków, kartek świątecznych, stroików lub zakupie drobnych prezentów - książek, kredek, słodyczy dla chorych dzieci. Upominki można przynosić do naszego kościoła do 20 grudnia i zostawiać w koszu ustawionym przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
  7. Wychodząc z kościoła można jeszcze nabyć parafialne kalendarze. Ofiara za kalendarze jest dobrowolna i jest przeznaczona na fundusz młodzieży angażującej się w naszym Kościele.
  8.  Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Torunia 2 grudnia. Zapisy u Pani Ireny z Biura Radia Maryja. Dziś odbywa się przed kościołem zbiórka do puszek na dzieła Radia Maryja.
  9. Dziś o godz. 16.00 w kinie Ton można obejrzeć film pt. „Przeor Kordecki – obrońca Częstochowy”.  Wejście na seans jest bezpłatne.