1. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Na Mszę świętą o godz. 11.30 zapraszamy dzieci. W poniedziałek i wtorek Msze święte z nauką rekolekcyjną o godz. 7.00, 8.30, 16.30 i 18.00. Spowiedź podczas każdej Mszy świętej.
  2. Dziś o godzinie 10:00 Msza Święta dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, a po Mszy spotkanie formacyjne w dolnym kościele, natomiast po Mszy o 11.30 spotkanie kółka różańcowego dla dzieci.
  3. W zakrystii po każdej Mszy Świętej można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Złożone ofiary za opłatki będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła. Można nabyć również świece Caritas. Cena dużej świecy wynosi 25 zł, a małej 15 zł.
  4. Od poniedziałku w zakrystii będzie można, za dobrowolną ofiarę, nabyć tradycyjne sianko na stół wigilijny. Są też ostatnie egzemplarze kalendarzy parafialny. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na fundusz młodzieży.
  5. W najbliższy wtorek imieniny ks. Proboszcza, który prosi wszystkich o modlitwę.
  6. W następną niedzielę Wigilia. Msze święte wg normalnego porządku. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Pasterka o północy. Pół godziny przed Pasterką chór parafialny wykona tradycyjnie kolędy. Serdecznie zapraszamy.
  7. W pierwszy dzień Świąt Msze św. będą o godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00 (nie będzie Mszy o godz. 7.00 i 18.00); w drugi dzień Świąt, porządek nabożeństw niedzielny.
  8. Dziękujemy Wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i za stałe angażowanie się w życie naszej wspólnoty.
  9. W sobotę – 23 grudnia harcerze przekażą Betlejemskie Światło Pokoju. O 16.00 Msza św. w katedrze, o 17.00 na Placu św. Jana Pawła II przy katedrze, od płomienia przywiezionego z Betlejem rozpalenie ogniska, wspólne przyjęcie Światła i podzielenie się opłatkiem.
  10. Caritas Archidiecezji Białostockiej zaprasza osoby samotne i potrzebujące
    na Wigilię, która odbędzie się w niedzielę 24 grudnia o godz. 14.00 w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelnej.