1. Dziś zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii na Mszę o godz. 11.30, a po Mszy na spotkanie do dolnego kościoła.
2. Od wczoraj jest z nami wizerunek Matki Bożej Patronki Robotników i Solidarności oraz relikwie błog. ks. Jerzego Popiełuszki. Obraz i relikwie peregrynują od kliku miesięcy w naszej archidiecezji. Pozostaną w naszym kościele do kolejnej soboty. Dziś adoracja indywidualna, a od jutra codziennie po Mszy św. wieczornej będzie odmawiany różaniec i Apel Jasnogórski. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za Kościół święty, za naszą Ojczyznę, za rodziny i parafię. Pożegnanie obrazu nastąpi w sobotę o godz. 17.15. Wcześniej o  g. 16.30 zapraszamy na różaniec.
3. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 18:00 zapraszamy do sali Nazaret na spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego, na którym gościć będziemy międzywyznaniową chrześcijańską organizację pomocową Open Doors, która od ponad 67 lat pracuje na rzecz prześladowanych chrześcijan w prawie 70 krajach.
4.    Porządek kolędy w tym tygodniu:

Kręta 56 D, 56 E, 56 F

Zachodnia 1, 2, 2A, 2B

16.01.

Zachodnia 2 C, 2 D, 2 F, 2 G

Zachodnia 3, 5, 5 A, 5 B, 7, 9

18.01.

Zachodnia 11, 13, 13 A, 13 B, 13 C

Żeromskiego 1A

19.01.

Żeromskiego 1 B, 1 C

Zwierzyniecka 4, Pogodna 65

Żeromskiego 3 B

Kisiela 5, 5 A

20.01.

Domy przy ul. Kredytowej, Równej, Gołębiej, Strzeleckiej

Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.30, a w soboty od godz. 10.00.

5.    W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę świętą na godzinę 10:00 kandydatów do sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne w dolnym kościele.

6.    W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 18:00 zapraszamy do sali Nazaret na warsztaty o cielesności w świetle Bożej perspektywy, które poprowadzi seksuolog i psycholog Diana Paulińska. Warsztaty skierowane są do osób będących przed ślubem, do tych będących w związkach, ale także do singli. Zaproszeni niech czują się wszyscy, którzy chcą poznać i zrozumieć Bożą perspektywę na czystość, na cielesność i uczuciowość człowieka. Więcej informacji na Facebooku na stronie Duszpasterstwa Akademickiego Nazaret.