1. W poniedziałek z racji na przypadające wspomnienie św. Agaty, na Mszach św. o 7.00 i 18.00 pobłogosławimy chleb oraz wodę.
  2. W następną niedzielę zapraszamy na Mszę o godz. 11.30 rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Po Mszy spotkanie w dolnym kościele.
  3. Za tydzień w niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego. Po Mszy św. o godz. 8.30, która będzie odprawiona w intencji chorych z naszej parafii, udzielimy sakramentu namaszczenia chorych.
  4. Ukazał się nowy numer „Dróg Miłosierdzia”. Wobec rozpoczynającego się wkrótce Wielkiego Postu znajdziemy w nim zachętę do przeżycia tego czasu jako osobistego nawrócenia. Polecamy na ten temat wywiad z naszym księdzem proboszczem pt. "Od głodu do nasycenia Bogiem" oraz motywujący do życia w prawdzie artykuł "Karnawał bez maski". Wielką pomocą w przeżywaniu okresu Wielkiego Postu może być Droga Krzyżowa - przygotowana specjalnie dla Czytelników "Dróg Miłosierdzia".
  1. Porządek kolędy w tym tygodniu:

5.02.

6.02.

7.02.

8.02.

9.02.

10.02.

Bema 89 B, 100 E, Depowa 9 D, E , F, G

Bema 89 C, 91, Bema 60, 62 A

Bema 93, 95, Świerkowa 24, Krucza (domy)

Bema 97, 99, 100 B

Bema 100 A, 100 C, Bema 62 B

Domy: Kanonierska, Bema, Celownicza, Bydgoska, Pińska, Gnieźnieńska, Depowa oraz blok Celownicza 37 i blok Pułaskiego 26.

Jeśli chodzi o Parafian z bloku Pułaskiego 26, którzy wczoraj czekali na kolędę, to przepraszamy, że niestety nie dotarliśmy. Uczynimy to w najbliższą sobotę.

Natomiast nowych Parafian, zwłaszcza z nowych bloków przy ul. Depowej 9, którzy chcieliby przyjąć kolędę, a nie zapisali się jeszcze do parafii, prosimy o powiadomienie kancelarii parafialnej. Można to uczynić także telefonicznie lub mailowo.

Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.30, a w soboty od godz. 10.00.