• 1. Dziś zapraszamy na Mszę o godz. 11.30 rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie w dolnym kościele.
  • 2.    Jutro kolęda przy ul. Bema 64, 100 D, i 101, a we wtorek Bema 64 A, 64 B, Pogodna 2, 2 A, 4B, 4 C, 10.
  • 3.    W Środę Popielcową  14 lutego rozpoczniemy Wielki Post. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 8.30, 16.30 i 18.00. W Środę Popielcową obowiązuje ścisły post.
  • 4.    W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:

- Droga krzyżowa w piątki o godz. 17.30 dla dzieci, dla dorosłych po Mszy wieczornej, natomiast dla młodzieży i studentów o godz. 19.30.

- Gorzkie żale w soboty o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 8.30.

Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych w naszej parafii rozpoczną się w piątą niedzielę Wielkiego Postu - 17 marca.

Rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży 5 - 7.03.

W najbliższy piątek z racji na rekolekcje akademickie nie będzie akademicko-młodzieżowej drogi krzyżowej w naszej parafii o godzinie 19:30.

• 5.    Zapraszamy na codzienną adorację o godz. 17.00 (oprócz niedzieli). W czwartki adoracja również po Mszy wieczornej do godz. 20.00. Z racji na nabożeństwo Drogi krzyżowej nie będzie adoracji w piątki o godz. 17.00.
  • 6.    W przyszłą niedzielę zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania na Mszę świętą o godzinie 10:00, a po niej na spotkanie formacyjne w dolnym kościele.
  • 7.    W Środę popielcową rozpocznie się w Archikatedrze pierwsza tura rekolekcji akademickich pod tytułem: „Wiara: żywa, martwa, zmutowana”, które poprowadzi dominikanin Ojciec Radosław Broniek. W środę, czwartek i piątek Msza święta w Archikatedrze o 19:30, po niej konferencja i spotkanie w kinie Ton.
  • 8.    We czwartek 15 lutego przypada 49 rocznica śmierci bł. Michała Sopoćki. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego: o godz. 15.00 Msza św. z Koronką pod przewodnictwem abp. Józefa Guzdka, o godz. 18.00 Msza św. pod przewodnictwem bp. Henryka Ciereszki.
  • 9.    Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny zaprasza na „dni otwarte” 15 i 29 lutego.
  • 10. W ramach Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza 15 lutego na konferencję w Urzędzie Wojewódzkim oraz Mszę św. o godz. 18.00 w intencji trzeźwości pod przewodnictwem abp. Józefa Guzdka w par. pw. św. Maksymiliana w Białymstoku, w piątek 16 lutego Droga Krzyżowa, a dzień później na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - bieg rodzinny.
  • 11. W środę 21 lutego o godz. 18:45 w naszej parafii rusza kolejna edycja Alpha. Są to spotkania ewangelizacyjne dla osób pełnoletnich. Więcej informacji na plakatach i ulotkach dostępnych na stole z tyłu kościoła, a zapisy przez alpha.bialystok.pl.