1.Dziś po Mszy Świętej możemy wspomóc ofiarami do puszek dzieła misyjne Kościoła.

2. Ksiądz Arcybiskup Metropolita skierował do naszej parafii diakona Krzysztofa Radomskiego do posługi duszpasterskiej na czas Wielkiego Postu. Otoczmy naszą modlitwą diakona, który przygotowuje się do przyjęcia święceń w stopniu prezbiteratu.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo o godzinie 17:00.

4. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:

- Droga krzyżowa w piątki o godz. 17.30 dla dzieci, dla dorosłych po Mszy wieczornej, natomiast dla młodzieży i studentów o godz. 19.30.

- Gorzkie żale w soboty o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 8.30.

5. Parafia Matki Miłosierdzia w Wasilkowie organizuje jednodniową pielgrzymkę do Wilna w sobotę 9 marca. Koszt wynosi 190 zł. Zapisy w parafii w Wasilkowie. Szczegóły dotyczące pielgrzymi są umieszczone w przedsionku naszego kościoła oraz przy kancelarii.

6. We wtorek 27 lutego, zapraszamy na kolejne dwa odcinki serialu The Chosen – Wybrańcy. Kino Helios Biała, godzina 19:30, koszt biletu to 17.90 zł.

7. Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na Fundację „Nasza Przyszłość” Deklaracje można zostawiać w zakrystii lub kancelarii.