1.Dziś przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pokoju i nadziei od Zmartwychwstałego Pana. Niech On ożywi naszą wiarę i będzie naszym Przewodnikiem w codziennej wędrówce ku zbawieniu.

2. Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczne przygotowanie liturgii podczas Triduum Paschalnego:

• -  ks. Tomaszowi za przygotowanie liturgii,
  • -  Wszystkim ministrantom,
  • - ks. Markowi i Wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca za tegoroczną Ciemnicę i Grób Pański,
  • - Diakonowi Krzysztofowi, który dzielnie podejmuje praktykę w naszej Parafii, za pomoc,
  • – siostrze Małgorzacie za piękne udekorowanie kościoła,
  • - Paniom Ewom Organistkom, chórowi, scholom, lektorom i psałterzystom,
  • - Panu Wojtkowi za przygotowanie kościoła
  • - Siostrze Wirgilii i wszystkim Paniom, Panom i dzieciom, zaangażowanym w procesję z odpowiedzialnymi Panią Anią i Panem Marianem.

3. Dziś pozostałe Msze św. o godz. 10.00, 11.30, 13.00. Nie będzie Mszy o godz. 8.30 i 18.00.

4. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Taca zbierana jutro będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.

5. Codziennie o godz. 17.45 będzie sprawowana Nowenna przed Świętem Miłosierdzia, które obchodzić będziemy w następną niedzielę, tzw. „Przewodnią”. Tego dnia o godzinie 12.30 spod kościoła św. Stanisława B.M., ul. Wiadukt (Nowe Miasto)   wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Radzymińskiej. Jej zwieńczeniem będzie Msza św. o godz. 15.00.

6. We środę ks. Ryszard będzie świętował swoje imieniny. Pamiętajmy w tym dniu w swoich modlitwach o dostojnym Solenizancie.

7. W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę różaniec z rozważaniami o godz. 17.00.

8. Z racji Oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9. Za tydzień w I niedzielę miesiąca procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy o godz. 11.30.