1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy o godz. 11.30 procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  2. Dziś Niedziela Miłosierdzia. Po wyjściu z kościoła dobrowolną ofiarą można wspomóc dzieło Caritas. O godz. 12.30 z kościoła św. Stanisława wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, gdzie o godz. 15.00 będzie sprawowana Msza św. pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa.
  3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu zachęcamy do włączenia się w dzieł  o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje znajdują się na stoliku za ławkami.
  4. W następną niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 11.30, a po Mszy na spotkanie formacyjne do dolnego kościoła.
  5. Za tydzień w niedzielę - z racji na rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego - zapraszamy po Mszy wieczornej na spotkanie na temat „Żywe jest Pismo Święte”. Spotkanie odbędzie się w sali akademickiej Nazaret.
  6. Ukazał się kwietniowy numer Dróg Miłosierdzia. Zachęcamy do lektury.
  7. Informujemy, iż Pierwsza Komunia dzieci z naszej parafii w przyszłym roku – 2025 odbędzie się w niedzielę 18 maja.
  8. Zachęcamy do przekazania 1,5 % podatku na Fundację Nasza Przyszłość. Szczegóły na ten temat u Pani Ireny z Radia Maryja.