• Zgodnie z apelem Przewodniczącego Konferencji Episkopaty Polski Arcybiskupa Tadeusza Wojdy modlimy się dziś szczególnie w obronie każdego życia poczętego. Ksiądz Arcybiskup przypomniał, że „życie jest darem Bożym i jako takie jest niezbywalnym prawem każdego człowieka, dlatego trzeba je chronić i wspierać na każdym etapie jego rozwoju. Szacunek wobec życia, które należy do najważniejszych wartości, jest jedną z podstawowych powinności każdego człowieka”. Otoczmy modlitwą wszystkich rodziców, którzy oczekują na potomstwo oraz osoby stanowiące prawo, aby przyczyniały się do budowania cywilizacji życia.
  • Dziś zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 11.30, a po Mszy na spotkanie formacyjne do dolnego kościoła.
  • W związku z rozpoczętym  Tygodniem Biblijnym - zapraszamy po Mszy wieczornej na spotkanie na temat „Żywe jest Słowo Boże”. Spotkanie odbędzie się w sali akademickiej Nazaret.
  • Z radością informujemy, iż wczoraj nasz ministrant Wincenty Supronowicz zajął 3 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Liturgicznej w Krakowie. Gratulujemy Wincentemu i dziękujemy za tak piękne wyniki i za włożoną pracę.
  • W następną niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę św. o godz. 10.00, a następnie na spotkanie do dolnego kościoła.
  • Ukazał się kwietniowy numer Dróg Miłosierdzia. Zachęcamy do lektury.