1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.00 oraz o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Z racji zaproszonych gości na tę uroczystość, dodatkowo w dolnym kościele będą odprawiane Msze św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00.
  2. Od jutra zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę wieczorną i majowe w ramach Białego Tygodnia.
  3. Dziękujemy Ks. Markowi, Siostrze Wirgilii, Pani Ewie, Paniom Katechetkom, Rodzicom i Chrzestnym za przygotowanie dzieci do uroczystości I Komunii św. Rodzicom dziękujemy też za przygotowanie kościoła i dar ołtarza, którym jest kapa do nabożeństw liturgicznych.
  4. Jutro wspomnienie NMP z Fatimy, we wtorek święto św. Macieja, Apostoła, w czwartek święto św. Andrzeja Boboli. 
  5. W tym tygodniu diakon Krzysztof kończy posługę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy mu za gorliwą i ofiarną pomoc. Diakon Krzysztof otrzyma 25 maja  o godz. 10.00 w Archikatedrze białostockiej święcenia w stopniu prezbiteratu, a w naszym kościele odprawi Mszę św. z błogosławieństwem prymicyjnym w niedzielę 16 czerwca o godz. 13.00. Pamiętajmy w naszych modlitwach o diakonie Krzysztofie.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 10:00 uczniów klas 8 szkół podstawowych naszej parafii oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć roczne przygotowanie do sakramentu bierzmowania wraz z uzupełnionymi deklaracjami kandydata oraz świadectwami od katechetów. Złożenie tych dokumentów podczas tej Eucharystii będzie uroczystym rozpoczęciem rocznego przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  7. W następną niedzielę po Mszy o godz. 11.30 Kółko różańcowe dzieci.
  8. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza w następną niedzielę na warsztaty dla małżonków i narzeczonych dotyczące uczuciowości, cielesności i miłości małżeńskiej przeżywanych w perspektywie Bożej i Bożych przykazań. Warsztaty poprowadzi P. Diana Paulińska, założycielka Chrześcijańskiego Centrum Terapii. Spotkanie odbędzie się po Mszy świętej o godzinie 18:00 w sali akademickiej Nazaret.
  9. Młodzież oazowa z Diakonii Misyjnej naszej archidiecezji za tydzień po każdej Mszy św. będzie zbierała ofiary do puszek na wyjazd misyjny do Ekwadoru. Celem wyjazdu jest wsparcie księdza Macieja Słyża (księdza z naszej archidiecezji) na nowo objętej parafii - dawanie świadectwa, pomoc przy pracach remontowych kaplic i ośrodka rekolekcyjnego.
  10. W następny poniedziałek 20 maja będziemy przeżywać odpust w naszej parafii. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Słowo Boże będzie głosił ks. Karol Kondracikowski.  O godz. 18.00 Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Arcybiskup Józef Guzdek. Ks. Arcybiskup udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Próba młodzieży przed bierzmowaniem w najbliższy czwartek i piątek (16 i 17 maja) o godz. 19.00. Z tej racji nie będzie w czwartek wieczornej adoracji.
  11. Zapraszamy rodziców i dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. na Mszę św. w niedzielę 9 czerwca o godz. 10.00.