• Wczoraj ks. Biskup pobłogosławił do posługi lektora i cermoniarza grupę osób z naszej parafii. Cieszymy się, gratulujemy i ogarniamy modlitwą wszystkich zaangażowanych w posługę w naszej wspólnocie parafialnej.
  • Po ogłoszeniach przedstawiciele młodzieży z Diakonii Misyjnej naszej archidiecezji powiedzą kilka słów o swojej posłudze, a po Mszy przed kościołem będzie prosić o ofiary do puszek na misje w Ekwadorze.
  • Dziś po Mszy o godz. 11.30 Kółko różańcowe dzieci, a po Mszy wieczornej Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na warsztaty dla małżonków i narzeczonych dotyczące uczuciowości, cielesności i miłości małżeńskiej przeżywanych w perspektywie Bożej i Bożych przykazań. Warsztaty poprowadzi P. Diana Paulińska, założycielka Chrześcijańskiego Centrum Terapii. Spotkanie odbędzie się w sali akademickiej Nazaret.
  • Jutro przypada święto N.M.P. Matki Kościoła – odpust w naszej parafii. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Słowo Boże będzie głosił ks. Karol Kondracikowski.  Po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo majowe. O godz. 18.00 Ks. Arcybiskup będzie przewodniczył Eucharystii i udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.
  • Kancelaria w dniu odpustu będzie nieczynna.
  • W piątek imieniny obchodzić będzie Siostra Wirgilia. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Solenizantce.
  • Zapraszamy do wysłuchania audycji o naszej parafii w Radiu I w najbliższą sobotę o godz. 14.00.
  • Seminarium Duchowne w Białymstoku ogłasza nabór na etap propedeutyczny formacji w nowym roku akademickim. Przyjmowanie kandydatów rozpocznie się 3 czerwca.
  • Arcybiskup Metropolita kieruje do nas dwa zaproszenia: na święcenia kapłańskie oraz na pielgrzymkę dzieci pierwszokomunijnych do Sokółki. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem tych dokumentów.