• W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze święte w tym dniu w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 wyruszymy z procesją eucharystyczną ulicami naszej parafii, podobnie jak w ubiegłym roku. Prosimy o udekorowanie pierwszego ołtarza Wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca, drugiego asystę św. Józefa, trzeciego młodzież, czwartego na placu kościelnym Wspólnotę Matek w Modlitwie. Prosimy dzieci do sypania kwiatków w czasie procesji i zgłaszania się do s. Wirgilii, Panie i Panów zapraszamy do niesienia chorągwi i baldachimu.
  • Od piątku zapraszamy po Mszy wieczornej na Nieszpory eucharystyczne, nabożeństwo majowe, a potem w kolejne dni na nabożeństwo ku czci serca Pana Jezusa i procesję wokół kościoła.
  • Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na spotkanie autorskie z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim pt. Jak czytać Pismo Święte promujące najnowsze tłumaczenie Tory czyli Pięcioksięgu Mojżesza. Spotkanie odbędzie się dn. 28 maja o godz. 18.45 w oratorium św. Jerzego w parafii św. Wojciecha w Białymstoku
  • Ks. Arcybiskup Metropolita Białostocki udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 31 maja wszystkim wiernym Archidiecezji Białostockiej oraz innym wiernym w tym dniu przebywającym na terenie Archidiecezji. Korzystający z tej dyspensy są zobowiązani do zadośćuczynienia w formie modlitwy w intencji o pokój na świecie (dziesiątek różańca) lub dowolnej jałmużny na rzecz potrzebujących lub ubogich.