1. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 18:00 zapraszamy na Krąg Biblijny dla studentów w sali akademickiej Nazaret.
  2. Zapraszamy codziennie na Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy na Nieszpory eucharystyczne, nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa i procesję wokół kościoła. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci i wianków.
  3. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Światowy Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów (z racji na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  5. W następną niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. , próba we wtorek o godz. 16.30.
  6. Za tydzień, 9 czerwca, po Mszy świętej o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z człowiekiem nazywanym „doktorem od rzeczy niemożliwych” – dr. Pawłem Grabowskim z Hospicjum Proroka Eliasza. Spotkanie będzie powiązane z promocją jego najnowszej książki „Nie przyszedł do mnie anioł”, która jest przejmującą historią o lekarskim powołaniu, walce o pacjentów oraz o momentach, które sprawiły, że zmienił swoje życie i przeniósł się z Warszawy na Podlasie. Serdecznie zapraszamy!