1. Ksiądz Arcybiskup Józef Guzdek mianował ks. Andrzeja Ratkiewicza Dyrektorem Caritas naszej archidiecezji. Gratulujemy ks. Andrzejowi i ogarniamy go naszą modlitwą. Mimo wielu nowych zadań Ksiądz Andrzej będzie nadal przyjeżdżał do naszej parafii z pomocą duszpasterską.
  2. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.30 będziemy dziękować za kolejny rok nauki. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców do wspólnej modlitwy. Natomiast o godz. 13.00 ks. Krzysztof Radomski odprawi Mszę św. i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
  3. Po Mszy świętej o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie-warsztaty psychologiczne tym razem poświęcone personalnie osobom samotnym i osobistej formacji. Będzie to czas pracy, testów, pytań i warsztatu po to, by lepiej spojrzeć w siebie, zmierzyć się z różnymi pytaniami i poznać siebie. Serdecznie zapraszamy!
  4. W najbliższy czwartek zapraszamy ministrantów, członków Ruchu Światło-Życie oraz rodziców na Mszę świętą na godzinę 18:00, a po niej na wspólne dziękczynienie i integrację przy ognisku na zakończenie roku formacyjnego. Z racji na to wydarzenie nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. W dniach 13-14.07 organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę z okazji 33 r. powstania Radia Maryja. Zapisy i informacje u P. Ireny pod tel. 606 326 341.
  6. Wychodząc z kościoła możemy wspomóc dobrowolnymi ofiarami do puszki uczelnie katolickie.