1. Jutro przypada uroczystoś Narodzenia sw. Jana Chrzciciela, w sobotę uroczystość Sw. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu taca przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Piotrowej, Świętopietrze.
  2. W miesiącach lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy sw. o godz. 13.00 w naszym kościele.
  3. 29 czerwea w Sanktuarium Bozego Milosierdzia w Bialymstoku odbedzie sie dzien skupienia zelatorów, opiekunów i ezlonków Zywego Rózanca. Początek o godz. 10.00. W ramach dnia skupienia: konferencja, różaniec oraz Msza sw.
  4. Bialostocka Piesza Pielgrzymka na Jasna Góre odbedzie sie w dniach 30 lipca - 12 sierpnia 2024 r. Pielgrzymka wyruszy pod hastem „Przez lustro Maryi" Zapisy na pielgrzymke przyjmowane beda w Bialymstoku od 25 do 29 lipca br., w godz. 17.00-19.00, w Arkadach Katedralnych A. Ci, którzy z róznych powodów nie moga wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chea wesprzeé pielgrzymów zachecamy, aby laczyli się duchowo zapisujac sie do „Grupy Zlotej" powierzajac intence, w których kazdego dnia beda modlili sie pielgrzymi.