1. Przypominamy, że w miesiącach lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 13.00 w naszym kościele.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w lipcu i sierpniu tylko w czwartki po Mszy wieczornej do godz. 20.00. Procesja eucharystyczna wokół kościoła w I niedzielę będzie od września.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.00.
  4. W następną niedzielę po Mszy św. zbierane będą ofiary do puszki na Radio Maryja. Pielgrzymka na Jasną Górę z okazji 33 r. powstania Radia Maryja jest organizowana 13-14 lipca. Zapisy u P. Ireny. Tel. 606 326 341.
  5. Zwracamy się do narzeczonych zawierających sakrament małżeństwa oraz gości, aby nie sypać żadnych ozdób na terenie kościoła i placu kościelnego. Bardzo prosimy o zrozumienie i przyjęcie tej prośby odpowiedzialnie.