• Jutro przypada wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek NMP z Góry Karmel, w sobotę bł. Czesława, prezbitera.
  • Przypominamy, że w miesiącach lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy św. o godz. 13.00.
  • W ostatnim czasie zainstalowane zostały kamery wokół naszego kościoła oraz wewnątrz świątyni, a także przy plebanii, wykonaliśmy nasadzenia ozdobnych roślin i kwiatów w gazonach przy kościele. W sierpniu planowana jest naprawa i konserwacja witraża w prezbiterium.
  • Przypominamy, iż Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą: w Białymstoku od 25 do 29 lipca w godz. 17.00-19.00, w Arkadach Katedralnych przy ul. Kościelnej. Zapisy do „Grupy Złotej” /duchowe uczestnictwo w pielgrzymce/ w każdej parafii.
  • Zapraszamy na Rowerową Pielgrzymkę z Białegostoku na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 3 – 10 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie - rowerymka.pl lub pod nr-em tel. 600 111 974.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru czasopisma „Drogi Miłosierdzia”.