1.    Jutro przypada święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy, patronki Europy, w środę wspomnienie św. Kingi, w czwartek święto św. Jakuba, Apostoła. W tym dniu po Mszach o godz. 7.00 i 18.00 nastąpi obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych z okazji św. Krzysztofa. Obrzęd błogosławieństwa będzie również w następną niedzielę po każdej Mszy św. W piątek wspomnienie obowiązkowe św. Joachima i Anny.

2.    Przypominamy, że w miesiącach lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy św. o godz. 13.00.

3.    W następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 nastąpi pożegnanie ks. Marka, który kończy posługę w naszej parafii.

4.    Dziękujemy Wszystkim, którzy złożyli ofiary na dzieło Radio Maryja.

5.    Dziękujemy Wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca za posprzątanie dolnego kościoła.

6.    Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru czasopisma „Drogi Miłosierdzia”.

7.    Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby nie przynosić i nie zostawiać w przedsionku naszego kościoła żadnych gazet czy książek.