• We wtorek przypada wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, w środę św. Piusa X, papieża, w czwartek wspomnienie NMP Królowej, w sobotę święto św. Bartłomieja.
  • Dziękujemy ks. Tomaszowi za jego gorliwą trzyletnią posługę w naszej wspólnocie parafialnej, za głoszone z mocą Słowo Boże i sprawowane sakramenty święte, troskę o piękno liturgii, nabożeństwa pierwszych sobót, za prowadzenie  naszej młodzieży oazowej, Służby liturgicznej, młodzieży akademickiej i wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz pasterzowanie wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca. Zapraszamy do słuchani audycji, które prowadzi ks. Tomasz:
    • - w Polskim Radiu Białystok w każdą niedzielę audycja „Ewangelia i Życie” o g. 6.15 (można odsłuchać w dowolnym czasie w formie podcastów);
    • - w Radiu I – audycja „Zrozumieć Ewangleię” – niedziela g. 8.30.
  • Dziś o godz. 14.00 w katedrze białostockiej odbędzie się uroczystość złożenia profesji wieczystej dwóch Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny: S. Elizy Szypulskiej pochodzącej z parafii w Goniądzu i S. Sylwii Torebko z parafii w Grabówce. Polecamy modlitwie te Siostry, które ostatecznie chcą przypieczętować swoje oddanie się Jezusowi i poświęć życie na  służbę Kościołowi.
  • 24 sierpnia wyruszy II diecezjalna piesza pielgrzymka w intencji trzeźwości. Rejestracja uczestników o g. 11.30 w parafii św. Franciszka w Fastach. Msza św. na zakończenie pielgrzymki o godz. 18.00 w parafii w Kozińcach.