• Jutro przypada uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  • Ks. Andrzej Makaro i ks. Gaweł Korzeniecki rozpoczynają dziś w naszej parafii posługę duszpasterską. Witamy serdecznie nowych kapłanów w naszej wspólnocie i życzymy Bożego błogosławieństwa w codziennej trosce o zbawienie powierzonych wiernych.
  • W następną niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci i młodzież oraz nauczycieli i rodziców. Będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo na kolejny rok nauki. Po Mszy św. będzie procesja eucharystyczna. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków.
  • 7 września w sobotę wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Zachęcamy do wyruszenia na pielgrzymi szlak. Naszą parafialną grupę poprowadzi ks. Gaweł. Zapraszamy scholę i służbę porządkową. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy po każdej Mszy św. Koszt wynosi 10 zł. Można zapisać się na powrotny autokar w cenie 22 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.