1. Dziś niedziela adoracyjna. Po Mszy o godz. 11.30 procesja eucharystyczna.
  2. Jutro wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.00.
  4. Od jutra zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 (oprócz niedziel). W czwartki adoracja również po Mszy wieczornej do godz. 20.00. W czasie adoracji jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 7.00 spod białostockiej katedry wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Naszą grupę parafialną poprowadzi ks. Gaweł. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy w kancelarii po każdej Mszy św. Koszt udziału wynosi 10 zł. Można zapisać się na powrotny autokar w cenie 22 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.
  6. Przypominamy, że sakrament chrztu jest udzielany w naszej parafii w drugą i czwartą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 13.00, a w trzecią niedzielę o godz. 10.00. Katecheza przed chrztem w I niedzielę miesiąca po Mszy o godz. 10.00 w sali na plebanii.
  7. Msza święta z udziałem dzieci i homilią kierowaną do dzieci i rodziców jest odprawiana w każdą niedzielę o godz. 11.30. Zapraszamy rodziców z dziećmi na tę Mszę świętą.
  8. Pierwsze spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w drugą niedzielę października po Mszy o godz. 11.30 w dolnym kościele.
  9. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy 15 września na Mszę o godz. 10.00, a po Mszy na spotkanie formacyjne do dolnego kościoła.
  10. Zachęcamy do nabycia nowego numeru czasopisma „Drogi Miłosierdzia”.
  11. W następną niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.