1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Wychowania, modląc się w intencji dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców.

2. W piątek przypada wspomnienie św. Jana Chryzostoma. W sobotę – 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. W sobotę i niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii 40 godzinne nabożeństwo eucharystyczne. Słowo Boże będzie głosił ks. Łukasz Żuk. Zachęcamy wszystkich do udziału we Mszy świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu. Msze święte w sobotę o godz. 7.00, 8.30 i 18.00, a w niedzielę wg normalnego porządku.

Zapraszamy wszystkich na indywidualną modlitwę i adorację Najświętszego Sakramentu, a grupy parafialne prosimy o czuwanie.

• W sobotę po Mszy o g. 8.30 – wspólnotę Różaniec fatimski
  • 10.00 – Matki w Modlitwie
  • 11.00 – Młodzież oazową
  • 12.00 – Przyjaciół Oblubieńca
  • 13.00 – Asystę św. Józefa
  • 14.00 – Kurs Alpha
  • 15.00 – Apostolstwo Dobrej Śmierci
  • 16.00 – Straż Honorową i Radio Maryja
  • 17.00 – Koła różańcowe

W niedzielę adoracja po każdej Mszy św.

• Godz.  14.00 – Przyjaciele Oblubieńca
  • 15.00 – Czciciele Miłosierdzia Bożego
  • 16.00 – Kółka różańcowe
  • 17.00 – Matki w Modlitwie

4. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy w następną niedzielę na Mszę o godz. 10.00, a po Mszy na spotkanie formacyjne do dolnego kościoła.

5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy tornistry dzieciom i młodzieży.

6. W ramach Podlaskiego Festiwalu życia i rodziny zachęcamy w następną niedzielę do wzięcia udziału w marszu dla życia. Początek o godz. 15.00 spod bazylki św. Rocha. Po marszu przy Katedrze piknik rodzinny i występ scholi Adonai.

7. Zachęcamy do nabycia nowego numeru czasopisma „Drogi Miłosierdzia”.

8. Wychodząc z kościoła ofiarami do puszek możemy wesprzeć uczelnie katolickie.