1. Dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli modlitwą i ofiarami Powodzian. Zebraliśmy 21 tys. 820 zł.
  2. Księdzu Rafałowi, który przeżywa dziś imieniny wypraszamy za przyczyną św. Rafała Archanioła moc łask na kapłańską posługę.
  3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo wynagradzające NSM.
  4. Za tydzień w I niedzielę miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 11.30 procesja eucharystyczna.
  5. Katecheza przygotowująca do sakramentu chrztu w niedzielę po Mszy o godz. 10.00.
  6. W następną niedzielę studenci Stypendyści Dzieła Nowego Tysiąclecia dadzą krótkie świadectwo bycia we wspólnocie fundacyjnej. Po Mszy będą rozprowadzać papieskie kremówki. Ofiary z kremówek przeznaczone będą na program stypendialny dla młodzieży.
  7. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza jutro na Mszę św. o godz. 18.00, a później na spotkanie formacyjne.
  8. Od wtorku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  9. W środę 9 października o godz. 18:45 w naszej parafii rusza kolejna edycja Alpha. Są to spotkania ewangelizacyjne dla osób pełnoletnich bez względu na poziom wiary.. Więcej informacji na ulotkach i plakatach, a zapisy przez stronę alpha.bialystok.pl lub na Facebooku.
  10. Zapraszamy  dzieci  do scholi, która będzie śpiewała w niedziele na Mszy o godz. 11.30. Próby scholii o godz. 10.30.
  11. Doroczna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Różanymstoku odbędzie się w sobotę, 5 października. Zapraszamy członków wszystkich grup różańcowych oraz wszystkich wiernych. Początek wydarzenia o godz. 10.00. W programie Godzinki ku czci NMP, konferencja, różaniec oraz Msza św. o godz. 12.00. Zakończenie pielgrzymki o 14.00.
  12. 5 października w parafii pw. NMP Królowej Rodzin w Białymstoku odbędą się jednodniowe rekolekcje małżeńskie. Zaproszeni są  wszyscy, którzy pragną ,,wypłynąć na głębię" i odkryć siebie w kontekście powołania małżeńskiego. Początek o godz. 10.00. Koszt 40 zł. Informacje i zapisy na stronie internetowej parafii www.krolowarodzin.pl.
  13. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszki na Caritas parafialną.