1.Jutro przypada wspomnienie NMP Różańcowej. Zapraszamy na codzienny różaniec o godz. 17.30, dzieci zapraszamy w czwartki.

2. Dziś niedziela adoracyjna, a po Mszy o godz. 11.30 procesja eucharystyczna (jeśli nie będzie padał deszcz).

3. Katecheza przygotowująca do sakramentu chrztu po Mszy o godz. 10.00 w sali na plebanii.

4. Zapraszamy  dzieci  do scholi, która będzie śpiewała w niedziele na Mszy o godz. 11.30. Próby scholi o godz. 10.30.

5. Wychodząc z kościoła można dobrowolnymi ofiarami wspomóc Caritas parafialną.

6. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 studenci, a po Mszy będą rozprowadzać papieskie kremówki. Ofiary z kremówek przeznaczone będą na program stypendialny dla młodzieży.

7. W środę 9 października o godz. 18:45 w naszej parafii rusza kolejna edycja Alpha. Są to spotkania ewangelizacyjne dla osób pełnoletnich bez względu na poziom wiary. Więcej informacji na ulotkach i plakatach, a zapisy przez stronę alpha.bialystok.pl lub na Facebooku.

8. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na szereg wydarzeń, które odnajdziemy w programie zamieszczonym w gablocie ogłoszeń.

9. W 40 r. śmierci ks. Jerzego Popiełuszki Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza 20 października o godz. 18.00 na koncert ku czci błogosławionego męczennika. Podczas koncertu „Pamięć i modlitwa” zabrzmi dzieło Giuseppe Verdiego, Messa da Requiem. Bilety można zakupić w kasie Opery przy ul. Odeskiej.